Tniemy ceny Tniemy ceny cd Wróciło

O firmie

Witamy w Maxus Developer

Działalność deweloperska naszej firmy skupia się na budownictwie jednorodzinnym domków w zabudowie bliźniaczej. Budujemy niewielkie osiedla domków  z możliwością zakupu mieszkania z wyborem dodatkowych przestrzeni. Na nasze inwestycje wybieramy miejsca dające możliwość swobodnej komunikacji i z potencjałem na przyszłość.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących sobie spokój i kameralność miejsca zamieszkania w połączeniu z prostotą i funkcjonalnością rozwiązań architektonicznych. Skupiamy się wokół stworzenia możliwie maksymalnej swobody funkcjonowania w ekonomicznej cenie.

Zdobyte doświadczenie, przy jednoczesnym zapotrzebowaniu rynku na kameralne mieszkalnictwo z dala od centrum pozwala planować  i realizować kolejne inwestycje, które w tym miejscu chcemy Państwu zaprezentować.

Nasze osiągnięcia w budownictwie mieszkaniowym uhonorowano nagrodą " Pióro Business' u" . Jest to wyróżnienie, które otrzymują od Prezydenta Miasta Krakowa firmy zrzeszone w Stowarzyszeniu Małych i Średnich Przedsiębiorstw " Krak-Business"