Tniemy ceny Tniemy ceny cd mieszkanie parter

Proces zakupu

Cena i finansowanie

Cena wpisana w umowę z Klientem jest gwarantowana, a więc niezmienna w ciągu trwania procesów inwestycyjnych, jak również po ich zakończeniu. Zakup lokalu mieszkalnego odbywa się w transzach uzależnionych od etapów budowy.
Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, którzy chcą kredytować zakup lokalu mieszkalnego i proponujemy pomoc wykwalifikowanych doradców kredytowych współpracujących z naszą firmą. Już w kilka dni otrzymacie Państwo opinię o zdolności kredytowej. Poproś o kontakt w naszym .

Rezerwacja

Po sprawdzeniu dostępności mieszkań w wybranej inwestycji przychodzi czas na umowę rezerwacyjną.
Umowa rezerwacyjna jest zobowiązaniem Klienta do podpisania umowy sprzedaży i wpłaty kaucji zwrotnej. W tej umowie określamy termin na podpisanie umowy przedwstępnej sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Zmiany w aranżacji

Na każdym etapie budowy istnieje możliwość modyfikacji w aranżacji wnętrza lokalu mieszkalnego bądź domu. Na indywidualne życzenia naszych Klientów dokonujemy zmian w układzie ścian działowych czy rozmieszczeniu punktów elektrycznych.
Jeżeli zmiany dotyczą jeszcze nie wykonanego etapu budowy inwestycji, prace są wykonywane w ramach ceny.
Natomiast po zrealizowaniu etapu, w którego część miałyby wchodzić zmiany, prace dodatkowe rozliczane są według odrębnego kosztorysu sporządzonego po konsultacji z projektantem i wykonawcą.

Umowa przedwstępna sprzedaży

Przedwstępna umowa ustanowienia odrębnej własności lokalu i sprzedaży jest zobowiązaniem Kupującego do nabycia lokalu mieszkalnego, a Sprzedającego do przeniesienia- po zakończeniu budowy przedmiotowego lokalu lub budynku mieszkalnego własności na Kupującego.

Umowa przeniesienia własności

Umowa sprzedaży jest przeniesieniem własności lokalu mieszkalnego na Kupującego po zakończeniu budowy.

Pomoc i Obsługa Klienta

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt: .
Udzielamy informacji na temat aktualnej oferty oraz stopnia zaawansowania prac budowlanych.
Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji kredytowej.
Konsultujemy możliwości zmian.